-
Jeśli nie nauczono Cię planowania, organizacji, przewidywania – musisz przejść tę drogę samodzielnie. Moim zdaniem warto. To bardzo ułatwia życie. I daje sporo satysfakcji.
-
Nie lubimy się ograniczać. Ale w czasach, w których „można wszystko”, warto to robić. Treść życia kryje się w drobiazgach, w ulotnych chwilach, w pełnej uwadze oddanej komuś lub czemuś.
-
Czasem lepiej wyłączyć wewnętrznego filozofa i po prostu zacząć działać. Zwłaszcza gdy z biegiem lat zaczynamy bardziej ufać swojej intuicji.
